9.8 C
Janja
Četvrtak, 06.10.2022.
NaslovnicaPodrinjeSrebrenica: Preleminarna rang lista korisnika po Javnom pozivu za dodjelu bespovratnih sredstava...

Srebrenica: Preleminarna rang lista korisnika po Javnom pozivu za dodjelu bespovratnih sredstava privrednim subjektima

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

Na osnovu Javnog poziva za dodjelu bespovratnih sredstava privrednim subjektima iz kategorije zanatsko-preduzetničkih djelatnosti registrovanih kod Opštinske uprave Srebrenica koji su tokom 2018. i 2019. godine aktivno poslovali, a koji je bio otvoren 11. novembra 2019. godine i trajao 15 dana od dana objavljivanja istog, Načelnik opštine Srebrenica je u skladu sa Zapisnikom Komisije određene za ovaj Javni poziv odredio preleminarnu rang listu korisnika po Javnom pozivu za podršku održivom biznisu u zanatsko-preduzetničkoj djelatnosti na području opštine Srebrenica.

Uslove Javnog poziva ispunjavaju slijedeći aplikanti:

1. “TAKSI” – Grujičić Tomo
2. TR “AUTO-MOST” – Dušan Ristić
3. “TAKSI” – Vojdel Veseljko
4. ZR “NESMOTAR” – Damir Jusufović
5. UR “VENERA” – Tihomir Jovanović
6. Agencija “Svjetlost” – Vedrana Rakić
7. ZR “TIP-TOP” – Radenko Grujičić
8. UR “BEX” – Dževad Tuljković
9. SZR KLANICA “BES” – Semir Begić
10. UR “DONER” – Mevlid Jugović
11. TR “MIS” – Srđan Rankić
12. TR “LIPA-2” – Rada Radić
13. UR “AZEMINA” – Fadila Muharemović
14. ZR “MISS” – Snežana Lazarević
15. ZTR “AS-STYLE” – Aziz Smajić
16. Agencija “Svjetlost” – Vesna Kočević
17. “TAKSI” – Boro Inđić
18. UR “SEKA” – Tahsin Hadžiarapović
19. ZR “DRVO TREND” – Slaviša Grujičić
20. ZR “JASMIN” – Ahmed Ustić
21. “TAKSI” – Novaković Milan
22. TR “ALFAX” – Medina Alić
23. UR “MISIRLIJE” – Avdo Purković
24. “TAKSI” – Dragan Jovanović
25. TR “AHJA” – Nirha Efendić
26. TR “REMZA” – Remzija Džananović
27. TAKSI “LAKI NIN” – Nemanja Đurić
28. TR “BOR” – Mile Marinković
29. ZTR “PČELA” – Dara Živković
30. ZR “STO JELA”

Uslove Javnog poziva ne ispunjavaju slijedeći aplikanti:

1. DOO “Eko silver fish”
2. “Taksi” – Hasan Delić,
3. ZP “Cer”,
4. Mini farma “Jevtić”,
5. TR “Mladen”,
6. UR Kafe bar “42”,
7. UR “DON 1”,
8. TR “Seka”,
9. UR “Zmajeva voda”,
10. ZTR “Sumatra”,
11. TR “Sađa”,
12. TR “Drnja”.

Napomena:
Nezadovoljni aplikanti mogu uložiti prigovor Načelniku opštine u roku od osam (8) dana od dana objavljivanja preliminarne liste, stoji u saopštenju Opštinske uprave Srebrenica.

podrinjemedia.ba

Najnovije vijesti