NaslovnicaSportOFK.Janja pobjedila na stadionu FK.Podrinja

OFK.Janja pobjedila na stadionu FK.Podrinja

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

Fudbalski ponos Janje je u novom kolu Regionalne lige Lige RS – Istok juče zabilježio pobjedu, i rješio utakmicu rezultatom 1:0. Utakmica je odigrana protiv FK.Omladinac iz Potočara-Brčko, na stadionu fudbalskog kluba „Podrinje“ u Janji sa početkom u 17.30 h. Od samog početka utakmice, sve je ukazivalo na to da odabrani tim FK.“Omladinac“ iz Potočara-Brčko je došao po sigurnu pobjedu, smatrajući da je apsolutni favorit. Ipak izabranici OFK Janje su ujednačenom i sigurnom igrom uspjeli nadvladati gostujući tim. Postignut je pobjedonosni pogodak sjajnom intervencijom Radoša Crkvenjaša u 35 minutu prvog poluvremena. Jedna od ozbiljnijih situacija koja je mogla da ugrozi gol domaćina bila je kod izvođenja slobodnog udarca igrača FK.Omladinca u 41 minutu, kada je istovremeno uslidila i izmjena na golu OFK.Janja ulaskom Amira Hajtića.

Drugo poluvrijeme uz nekoliko nekonkretnih akcija  proteklo bez pogodaka. OFK Janja u svakom slučaju ima razloga za zadovoljstvo ovim susretom, kojim je obezbjedila pomicanje ka vrhu tabele i trenutno deseto mjesto.

Piše: Elvir Ibrišimović

Fotografija: Elvir ibrišimović