17 C
Janja
Subota, 20.04.2024.
NaslovnicaPodrinjeMilićiFK Jadar iz Nove Kasabe sa 5:0 ispratio goste iz Roćevića

FK Jadar iz Nove Kasabe sa 5:0 ispratio goste iz Roćevića

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

U drugom kolu Područne lige Birač, fudbaleri ekipe Jadar iz Nove Kasabe ispratile su goste iz Roćevića, ekipu Pecke sa pet golova u mreži.

Utakmica se odigrala na stadionu u Novoj Kasabi, a svoju nadmoć odmah na početku pokazali su domaćini.

Već u prvom poluvremenu ekipa Jadra imala je rezultat od 2:0. Strijelic su bili Hajrudin Mustafić i Hariz Musić.

Drugo poluvrijeme također je bilo u znaku i dominaciji domaćina. Postignuta su tri gola, a strijelci su: Mufid Hadžić, Muhamed Omerović i Eddi Jašarević. Ukupan rezultata 5:0.

Sa ovom pobjedom ekipa Jadra trenutno zauzima četvrtu poziciju Područne lige Birač.

Trenutna tabela:

Rezultati drugog kola:

Naredno kolo igra se 12/13. septembra a FK Jadar gostuje kod ekipe FK Radnički u Karakaju.