Možda će baš ovaj momak biti ponos reprezentacije BiH (Video)

668

S namjerom da pomogne pokretanje pozitivnih procesa u našem društvu medijska kuća Podrinjemedia i njena TV Podrinje je ovih dana ambiciozno stavila pred sebe još jedan od zadataka.

Naime, u Podrinju postoje brojni talenti u svijetu sporta o kojima se malo zna, ukoliko se igrom slučaja i uz vlastite napore ne promaknu u javnosti.
Stoga TV Podrinje nastoji ukazati na rasadnik talenata u Podrinju kojeg nažalost nismo svjesni. Mi želimo promovisati, i podstaći organizovanu podršku razvoju ove djece, kako bi osigurali da ona ostvare neophodnu ulogu graditelja i unapređenja našeg društva. Danas vam predstavljamo Ajdina Hadžića, dječaka koji pohađa školu fudbala u FK.Podrinje iz Janje i školu fudbala u FK.Zenit iz Bijeljine, a za njega se već raspituje i FK. Crvena zvezda.
Priredio: Elvir Ibrišimović
Kamera i montaža: Senad Hadžić
Podrinjemedia.ba