Balerina iz Janje za koju nismo znali (Video)

620

S namjerom da pomogne pokretanje pozitivnih procesa u našem društvu Medijska kuća Podrinjemedia i njena TV Podrinje je ovih dana ambiciozno stavila pred sebe još jedan od zadataka.

Naime, u Podrinju postoje brojni talenti u svijetu sporta o kojima se malo zna, ukoliko se  igrom slučaja i uz vlastite napore ne promaknu u javnosti.

Stoga  TV Podrinje nastoji ukazati na rasadnik talenata u Podrinju kojeg nažalost nismo svjesni. Mi želimo  promovisati, i podstaći organizovanu podršku  razvoju ove djece, kako bi osigurali da ona ostvare neophodnu ulogu graditelja i unapređenja našeg društva. Danas vam predstavljamo Arnelu Osmanović, balerinu iz Janje za koju nismo znali.

Pripremio: Elvir Ibrišimović

Foto: Elvir Ibrišimović

Snimatelj: Senad Hadžić

Podrinjemedia.ba