4.8 C
Janja
Petak, 19.04.2024.
NaslovnicaSportBašakšehir ostaje u utrci za prvaka Turske, sjajan gol Riada Bajića

Bašakšehir ostaje u utrci za prvaka Turske, sjajan gol Riada Bajića

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

Gosti su poveli u 17. minuti kada je Boyd pogodio mrežu Gunoka. Na poluvrijeme se otišlo pri vodstvu gostiju rezultatom 0:1. Činilo se da je titula izgubljena za igrače Bašakšehira.

Ipak, već u prvom napadu u drugom poluvremenu Bašakšehir je izjednačio zahvaljujući bh. igračima. Edin Višča je asistirao, a Riad Bajić efektno petom pogodio za 1:1.

Pobjedu Bašakšehiru donio je  Robinho. Legendarni Brazilac je u igru ušao u 60. minuti, a samo dvije minute kasnije je pogodio za konačnih 2:1.

Bh reprezentativci su odigrali čitavu utakmicu.

Ovom pobjedom Bašakšehir ima 66 bodova te se izjednačio sa Galatasrayjem kod kojeg gostuju u pretposljednjem kolu idućeg vikenda i upravo će taj duel odlučiti prvaka Turske.