NaslovnicaAktuelnostiUživo na našem portalu: BiH - Rusija - borba za zlato u...

Uživo na našem portalu: BiH – Rusija – borba za zlato u sjedećoj odbojci

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

Evropsko prvenstvo u sjedećoj odbojci koje se od 15. jula igra u Budimepšti, došlo je do finalne utakmice.

Naime, naši momci iz Bosne i Hercegovine u finalnoj utakmici igrat će za prvo mjesto, odnosno zlato protiv izabranika selekcije Rusije.

Rusi su ti koji brane tittulu i učinit će sve da nas pobjede. Mi smo ih dobili u grupnoj fazi, teško, ali ipak rezultatom 3:0. Ipak, to nam ne smije biti znak da možemo laganije igrati, naprotiv moramo biti još bolji, jer smo iskreno i u toj utakmici tijesno ih dobili u svakom setu – u poruci za naš portal izjavio je član stručnog štaba, naš zvorničanin Ejub Mehmedović.

Do sada, naši zlatni momci, jer su za nas uvijek zlatni, odnijeli su sve pobjede bez izgubljenog seta sa ukupnim skorom 21:0.

Finale je od 16:00h, a na linku ispod možete pratiti uživo ovu važnu utakmicu za našu selekciju. Vi koji imate mogućnost da gledate i BHT 1, također i oni uživo prenose ovaj duel.