19.7 C
Janja
Petak, 01.12.2023.
NaslovnicaPodrinjeBijeljinaIslamske teme: Mujaga ef.Cifrić (Video prilog)

Islamske teme: Mujaga ef.Cifrić (Video prilog)

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

Dragi gledaoci, u sklopu programskog sadržaja za mjesec ramazan televizija „Podrinje“ je za Vas između ostalog  pripremila  „Islamske teme“.Danas vam poklanjamo predavanje Mujage ef.Cifrića na temu SKROMNOST.  Smatramo da je ovo predavanje od izuzetne važnosti, jer je naše društvo ima potrebu da razvija i gaji ovu vrlinu koja je ALLHU dž.š. draga, i koja je čini nam se pomalo zaboravljena u našem svakidašnjem životu.

Ako želimo  promjeniti stanje u našem društvu na bolje, moramo krenuti od sebe, ma kakvi mi trenutno bili. Jedna od najvažnijih vrlina na putu uspjeha je SKROMNOST. Ovom prilikom  mi vam poklanjamo predavanje sa snažnom, poučnom i emotivnom porukom , kako bi se njome uz Alahovu pomoć okoristili i dali svoj doprinos u borbi za bolje sutra za kojim težimo.  Naše je da radimo, a u rukama Svevišnjeg je ishod naših napora.

Budimo SKROMNI!

Piše: Elvir Ibrišimović

Snimatelj: Senad Hadžić

Najnovije vijesti