NaslovnicaSportFK Polet - FK Jadar 0:1 i ostali rezultati iz Podrinja

FK Polet – FK Jadar 0:1 i ostali rezultati iz Podrinja

Hvala Vam.

FK Jadar Nova Kasaba

U sedmom kolu FK Jadar iz Nove Kasabe je gostovao u Bratuncu i pobijedio.

Utakmica igrana po lijepom i sunčanom vremenu na Gradskom stadionu u Bratuncu.

Prvo poluvrijeme je proteklo u borbenoj, ali i korektnoj igri sa obje strane, bez izrazitih šansi.

Drugo poluvrijeme su bolje otvorili igrači FK Jadar, a poveli su u 49.minutu kada je Sabahudin Husić oboren u protivničkom šesnaestercu. Siguran realizator kaznenog udarca je bio Mustafa Mustafić.

Trenutno zauzimaju deveto mjesto na tabeli.

Rezultati i tabela nakon odigranog 7. kola

FK Mladost Divič

FK Mladost Divič je u okviru sedmog kola igrao u gostima protiv ekipe FK Bratstvo Bratunac i izgubili su 3:2. Trenutno zauzimaju šesto mjesto na tabeli. Sledeću utakmici igraju protiv ekipe Branjeva.

FK Guber Srebrenica

FK Guber iz Srebrenice gostovao je u Vlasenici i derbi je završen podjelom bodova FK Vlasenica – FK Guber 0:0.

FK Podrnje Janja

Ekipa FK Podrinja u derbiju kola igrala je u Višegradu protiv ekipe FK Drina Višegrad i izgubili su. Utakmica je završena rezultatom 0:3. Trenutno su četrnaesti na tabeli.

OFK Janja 2009

OFK Janja 2009 je u okviru jedanaestog kola igrala protiv ekipe FK Majevica iz Lopara i rezultat je bio 2:0 za protivnike. Trenutno su šesnaesti na tabeli.