PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

U drugom kolu Druge lige RS-e Istok, fudbaleri Gubera iz Srebrenice gostovali su kod ekipe Budućnosti iz Pilice.

Nažalost poraženi su više sretno nego spretno od domaće ekipe minimalnim rezultatom 1-0.

Prilikom udarca Dragana Vasiljevića (FK Budućnosti) lopta je pogodila Omerkića iz ekipe FK Guber, promjenila smijer i prevarila golmana Bodirorogu u 30. minuti susreta. Rezultat od 1-0 ostao je do kraja utakmice.

Iz ekipe FK Guber nisu nezadovoljni te poručuju:

Ovo je tek drugo kolo prvenstva lige u kojoj nema autsajdera i gdje u svaku utakmicu se mora ulaziti sa maksimalnom koncentracijom.Treba reći da je Guber danas nastupio dosta oslabljen sticajem spleta okolnosti i da će zasigurno u nastavku prvenstva biti bolje. GLAVU GORE MOMCI NIJE KRAJ SVIJETA VAŠI VJERNI FANOVI SU SA VAMA U POBJEDI ALI I U PORAZU…SVI ZA GUBER

REZULTATI II KOLA:

TABELA NAKON II KOLA

U narednom kolu ekipa fudbalskog kluba Guber dočekuje FK Mladost iz Gacka. Utakmica se igra 23. augusta sa početkom u 17:30h.