19.8 C
Janja
Subota, 27.04.2024.
NaslovnicaPodrinjeFK Jasenica - FK Mladost 1:4 i ostali rezultati klubova iz Podrinja

FK Jasenica – FK Mladost 1:4 i ostali rezultati klubova iz Podrinja

PAYPAL donacija

Poštovani,

Vašom donacijom pomažete i unapređujete rad TV Podrinje.

Hvala Vam.

U petom kolu FK Mladost iz Diviča je gostovao u Jasenici i pobijedio.

Utakmica odigrana po veoma povoljnim uslovima za igru. Ekipa Mladost je u ovu utakmicu ušla kao blagi favorit što je na kraju i opravdala očekivanja.

Od prvog minuta ekipa je krenula da napada i rano stiže do vodstva 0:1 preko Fetije Melezanović koji je postigao pogodak udarcem sa 18 metara . Nedugo zatim ekipa Mladost povećava prednost na 0:2 a strijelac ponovno je bio Fetija Melezanović.

Do poluvremena i jedna i druga ekipa imale su po par prilika ali se na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 0:2.

U drugom poluvremenu ekipa iz Diviča nastavlja da pritišće protivnika, pravi prilike i već na početku koristi je Haris Melezanović sa bijele tačke 0:3. Prethodno je jedanaesterac izborio Mirnes Krupinac . Zatim domaćin kreće da stvara prilike i nedugo zatim smanjuje na 1:3. Nedugo zatim domaćin dobija penal i priliku za 2:3 , ali ipak naš golman Adis Marhošević skida penal tako da je rezultat ostao ipak 1:3 .

Tačku na i postavio je Suad Alić pogotkom za 1:4 .

Rezultati i tabela nakon odigranog 5. kola

U narednom kolu ekipa Mladost Divič dočekuje ekipu Borac Osmaci.

FK Podrnje Janja

FK Podrnje Janja je u okviru osmog kola druge lige istok gostovalo u Roćeviću ekipi Jedinstva.

Nakon prvog dijela utakmice domaćini su imali prednost od dva gola, da bi do kraja utakmice rezultat bio izjednačen

Jedinstvo – Podrinje (2-2)

Podrinje trenutno zauzima poziciju broj 4

Pobjede 4

Neriješeno 2

Poraz 2

Bodova 14

U srijedu 11. 10 su na programu kup utakmice Od 15:00 Podrinje dočekuje prvoligaša Famos iz Vojkovića, a u nedelju od 14:30 takođe na svom terenu odigrati utakmicu devetog kola druge lige istok protiv Rogatičke Mladosti.

FK Jadar Nova Kasaba

FK Jadar je u okviru sedmog kola igrao u gostima protiv ekipe FK Jedinstvo Brodac i izgubili su 1:0. Trenutno zauzimaju osmo mjesto na tabeli.